درباره بنو رایانه

نگاهی نو در صنعت رایانه

بنو رایانه با در اختیار داشتن کادری مجرب و کار آزموده، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه‌ی نصب و راه اندازی شبکه های رایانه‌ای، اقدام به راه‌اندازی و فعال نمودن بخش فروش رایانه های شخصی و لپ تاپ نموده است.

در این راستا با توجه به رشد روز افزون دولت الکترونیک و نیاز مبرم جامعه به دست آورد قرن حاضر، بنو رایانه با ساختاری مبتنی بر مشتری مداری و با محوریت تسریع در انتخابی مطلوب و مطمئن، برای برطرف نمودن بخش عمده‌ای از نیاز رایانه‌ای کشور در بخش داخلی، رایانه‌های آماده و قابل عرضه در بازارهای مصرف را با خدمات ذیل ارایه می‌دهد:

  • فروش رایانه‌های شخصی و لپ تاپ با اقساط بلند مدت
  • ارایه وام جهت تسهیل در پرداخت اقساطی به خریداران محترم
  • ضمانت تعویض و خدمات دائم
 
لذا از کلیه همکاران محترم در سراسر کشور دعوت به عمل می‌آید ما را در این طرح همگانی یاری نمایند. جهت چگونگی واگذاری نمایندگی با سرپرستی دفاتر فروش تماس حاصل نموده و رزومه خود را به دور نگار ۵۱۲۰ ۸۸۱۰ ارسال نمایند.

مجری: بنورایانه
مقدمه
در قرن حاضر اطلاعات ، اساسی‎ترین رکن توسعه هر کشور محسوب می‎شود.
رایانه در معنی لغوی به دستگاه ابر محاسب اطلاق می شود که انجام عملیات بسیار پیچیده و دقیق را در زمان کوتاه میسر می‎سازد. با توجه به سرعت پیشرفت در فن‎آوری اطلاعات ضرورت دارد هر چند سال یکبار وسائل ارتباطی و اطلاعاتی ارتقا یابد و به روز رسانی شود. استفاده رایانه از سال ۱۹۵۰ یعنی حدود ۶۰ سال قبل آغاز شده است که در مقایسه با بسیاری از اختراعات ، ابداعات و تولیدات بشر عمر کوتاهی دارد.
امریکا به عنوان مادر و سرچشمه این صنعت همواره توانسته است درآمدهای میلیاردی از این صنعت کسب نماید.
ادامه